| AvalohAlyn a întrebat:

Ce obiective aveti pentru anul 2016?
Eu sa citesc toate cartile pe care le am si sunt necitite.(am foarte multe carti cumparate si necitite), imi propun ca anul asta sa fie anul lecturii intense.Si mai am un obiectiv:Sa ma apropii mai mult de Dumnezeu si sa ma indrept spre bine, sa fiu un om mai bun.
Voi? Care sunt obiectivele voastre principale pentru anul 2016?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu m am apucat sa citesc anul asta, avand in vedere ca nu mai citisem o carte intreaga ca mult mult timp. Al doilea obiectiv ar fi sa vizitez SUA

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu vreau sa trec anul la facultatehappy