| CrissRonnye7 a întrebat:

Ce operatie se poate face pentru a micsora lungimea fetei?

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai, cred ca taierea din maxilar. E o operatie populara printre coreeni si ceilalti asiatici. Dar coreeni sunt printre cei mai multi care isi permit asa ceva. Am urmarit documentare pe tema asta. Acele operatii face ca toti senzorii fetei sa fie morti. Deci nu vei mai simti nimic ce are legatura cu fata ta. Nu stiu daca afecteaza chiar si buzele - in cazul unui sarut nu mai simti nimic? Daca te inteapa o albina, spre exemplu? Daca ai ceva pe fata si trebuie sa il dai jos, dar senzorii nu il mai detecteaza?
Plus ca, un vestit star din coreea a murit in urma unei operatii de micsorare a fetei. Nu s-a operat la orice chirurg, dar aceste operatii delicate mai pot da si gres.

Deci... cred ca trebuie sa te gandesti foarte serios daca chiar vrei sa iei in considerare o astfel de operatie. Adica, dezavantajele sunt mult mai mari decat avantajele...

| oglindasultanului a răspuns:

La creier, ti se pare, esti f normal, descopera oameni.