| Brunette_2688 a întrebat:

Ce optiuni pentru internet sunt pe cosmote si cum le activez? PS am doar 4 euro laughingfunda

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Poti activa extraoptiunea web'n'walk care iti ofera trafic nelimitat pe WAP timp de 30 de zile cu 3, 71 euro TVA inclus.winking

Pentru activarea serviciului trimite SMS cu textul "A WNW" la numarul 969.

Daca te hotarasti sa activezi si optiunea de mai sus va mai trebui sa mai trimiti un SMS cu textul "A ABO" la acelasi numar.

B-Bye! wave