| Alexandr1onnn a întrebat:

Ce oraș ați alege pentru facultate? Cluj sau Timișoara? (Babeș-Bolyai și Universitatea de Vest) Și din ce motive?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clujul. Desi nu am locuit in niciunul de Cluj am auzit numai de bine. Bani de chirie sa ai...

| Celcestietot a răspuns:

Timisoara, ca in Cluj este caste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clujul e scump rau. Vezi preturile la chirie. De la 250 euro +250 garantia deci ai de dat 500 euro cand te muti cu catrafusele happy
Depinde ce ai ales de la UBB. Are vreo 12 facultati dintre care doar vreo 4 bune de facut. O facultate de doi lei o poti face linistit si la Timisoara daca iti e mai aproape. Nu mai arunci chiar atatia bani pe geam cu mutatul la Cluj.
Daca vii cu masina in Cluj iti doresc succes la gasit parcare. Extrem de aglomerat si de murdar/prafuit.
De Timisoara nu stiu mare lucru, nu am fost pe acolo.

| Andrei200202 a răspuns:

In cluj stau doar oamenii superiori ca si utilizatorul caste, ai grija daca te muti acolo. E un moft!

| Alexandr1onnn explică:

(La Facultatea de Drept)