| anonim_4396 a întrebat:

Ce oras credeti ca este cel mai frumos din tara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac orasele de munte, probabil din cauza ca iti da senzatia prospetimii si curateniei.Sint doua care imi plac enorm si pentru privelistea oferita... Piatra Neamt si Brasov.

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Brasovul.

| SweetCandy a răspuns:

Sibiu

| inna a răspuns:

Mie una imi place foarte mult Brasovul.

| arysa a răspuns:

Constanta, Oradea, Iasi, Brasov(aste imi plac cel mai mult)

| naya a răspuns:

Bucuresti, pentru ca imi creste adrenalina odata ajunsa acolo. love struck

| iuliana21 a răspuns:

Brasov, sibiu.deva si constanta(doar vara)

| anda_1885 a răspuns:

Sfaraiacule, imi pare rau sa te dezamagesc, dar galatiul nu are falezele amenajate calumea. si in plus nu e un oras vhechi cu istorie, e un oras industrial care la inceputul lui 1900 era inca sat de pescari cu vreo 20 de case.

sa trec la subiect:
Sibiul

Răspuns utilizator avertizat
| Adina_4603 a răspuns:

Brasov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urlati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Galatiul bineinteles.cine mai are faleza ca noi?