| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ce pacat ca nu exista fantome pentru ca, chiar as vrea sa ma imprietenesc cu o fantoma, m-as duce cu un ouija board la 12 noaptea in cimitir da' nu prea as vrea sa merg singur si n-am cu cine merge. Sunt nebun nu?

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vrei sa comunici macar virtual cu cineva?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ce are rost in viata asta?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Vezi,dar asta nu inseamna sa nu apreciezi existenta asta, doar o singura existi

| Celcestietot a răspuns:

Lasă oiija că atrage energii negative în viața ta. Nu exista "fantome" prietenoase. Mai bine te apuci de gaming, vorbești cu playerii pe server și poate că îți faci prieteni.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Fantomele sunt demonii. Nu exista spirite de oameni în lumea noastră, doar demoni care imita pe aceștia.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Am întâlnit personal cu martori.

| minrest a răspuns:

Si in cimitir, si cu ouija board? Si noaptea. Vezi, de asta te evita fantomele, nu ai putina discretie si masura. Du-te in cimitir, seara, vezi ce se intampla, spargeti gheata. Daca stai noaptea intr-un cimitir poti sa mori; nu glumesc.

| mentholinks a răspuns:

Fantomele dacă exista nu cred ca sunt gen Casper dar cine stie.

| Dalmore a răspuns:

Nu esti nebun, esti imatur.

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu. Și eu-s „nebună" d-asta! Eram și eu „obsedată" de d-astea într-o vreme, dar acum mai am doar un „strop de pasiune" rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Și eu aș vrea să „comunic" cu ele.

| Justme1997 a răspuns:

Si eu vreau sa fiu prietena cu Casper laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu aveam tot felul de gânduri de-astea cu fantome când eram mai mică, ba chiar am şi fost într-un cimitir noaptea, doar că nu aveam o tablă ouija.
Deci s-ar putea să nu fii nebun.Cel puţin eu prefer să cred că nu am fost.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Stai liniştit că nu eşti nebun, eşti doar imatur, cum a mai zis cineva mai sus.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Dacă aşa ai văzut tu în globul tău de cristal, atunci nu te pot contrazice.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Cam da.

| Swetlly122 a răspuns:

Fara supărare, dar cred că te scot de la prieteni pe TPU! Întrebările tale mă înfricoșează

| RAY a răspuns (pentru Swetlly122):

Wow sa intelegem ca nu esti fana filme horror