| Sarah2006 a întrebat:

Ce parere ai despre Matache Delia?
star puppy dog eyes FUNDA puppy dog eyes star

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai e una dintre cele mai tari cantarete de la noi, care scoate in fiecare an hituri si e si super difuzata la tv si la radio.E o profesionista cu vechime in muzica.Bafta! happy

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Floreenofficial):

Macar stii ceva despre istoria muzicii lui Delia?

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Personal nu-mi place de ea și nici muzica ei, dar ca aspect arata destul de ok.

| ShaOfHatred a răspuns:

Intrebarea asta e pusa cu scopul de a gasi pe cineva careia ii place sau sa zica ca-i place pentru a-i da funda si penttru a te simtii bine ca aveti pareri la fel.
Nu-mi place muzica ei, ea nu canta ce vrea, ea canta ce i se pune in fata, si are succes deoarece trage la public ca arata bine si pentru ca transmite mesaje ca ii impaca pe toti.
Nu am nimic cu ea ca persoana, dar muzica ei ii naspa.

Răspuns utilizator avertizat
| Sarah2006 explică:

Pt mine, Dumnezeu e nimic! Delia e Dumnezeul meu!