| Elise_1052 a întrebat:

Ce parere avet despre Samsung Galaxy mini? E bun? Merita banii? Motivati raspunsul! Si dau funda!

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Mie una imi place mult,forma este frumoasa are stil o prietena de-a mea are si sa stii ca este mai destept decat corby si celelalte telefoane, este un model nou si nu mi se pare mie, prea scump.Eu spun ca merita banii!

GALAXY mini include productivitatea si performanta sporita intr-un design compact plin de personalitate Animat de o linie colorata lucioasa pe margine, acest telefon mobil va mentine conectat la tot ce conteaza in viata dvs. Bucurati-va de confortul si familiaritatea serviciilor Google incorporate in telefon. Gasiti-va drumul cu navigarea GPS si serviciile bazate pe locatie. Mentineti-va prieteniile prin retelele sociale mobile. GALAXY mini este incursiunea perfecta in uimitoarea lume a telefoanelor Samsung smartphone. Aflati despre ce vorbesc ceilalti.

Wi-Fi – Wi-Fi va conecteaza la Internet de oriunde
SWYPE – Scrieti mesaje mai rapid si mai convenabil cu o miscare continua a degetului prin unirea punctelor pentru a scrie un text, in loc sa apasati tastele pe rand.
Procesor de 600 MHz - Procesorul puternic de 600 MHz poate gestiona executarea simultana a mai multor aplicatii
Mufa pentru casti de 3, 5 mm – Cand doriti sa ascultati muzica, doar conectati castile la Samsung Ch@t 322. Mufa de 3, 5 mm este potrivita pentru casti obisnuite, casti speciale sau difuzoare mobile.
Camera foto de 3 MP – Faceti o fotografie cu camera foto de 1, 3 MP si trimiteti-o imediat pe retelele SNS