| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce parere aveti ca se mai gasesc unii care cred in ''Ambulanta neagra''? Ca si cum te-ai duce intr-o banca si ai avea scris pe piept ''Atentie ca am venit sa fur''. rolling on the floor https://prnt.sc/118u3wp

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce naiba ar fi neagra sa fie in centru atentiei?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Foarte inteligent

| rapandula a răspuns:

Oameni neinformati si credusi. Poate ca exista acele ambulante dar cu siguranta ar putea doar in medii private, ascunse de ochii lumii.

| rapandula a răspuns (pentru rapandula):

Creduli*

| Anuket a răspuns (pentru rapandula):

Poate sunt prea paranoici. Traficul de organe chiar există, e încă actual din păcate.

Răspuns utilizator avertizat
| Anuket a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

E doar o legendă, sperie copiii, majoritatea cred. Dacă sunt oameni maturi și cred, atunci tot minte de copil au.