| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de Abi talent? Cărui lucru credeți că i se datorează succesul actual: carismei, talentului sau norocului?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se datoreaza publicului needucat care ii consuma prostiile. Atat tot

| Mosotti a răspuns:

Norocului se datoreaza, ca norocul i-a dat tot, si carisma, talent, bani, sau ce mai are. Daca nu avea noroc, nu auzeai de el, nu avea nici un succes, ca nu avea "armele" cu care sa aiba acel succes, ca, carisma, ca nu stiu ce, se numesc arme pe care le-a folosit pentru succes.

| Celcestietot a răspuns:

Că nu transmite niste mesaje bune.
I se datorează banilor pe care deja îi avea și a papucilor Gucci laughing.

| cristimihailov a răspuns:

Cine este ala?

| Ineys a răspuns:

"Inteligentilor" care il venereaza.

| Bruno92 a răspuns:

Daca ar cânta live la fel de bine ar fi ceva. Un cocalar cu gesturi de zuză prea rotund se da parca și-o luat bătaie odată