| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de administratorii forumului Softpedia si de moderatorii de acolo? Mie mi se pare ca urmaresc anumite persoane care desi respecta regulile pe forum sunt sanctionate pe nedrept. Azi un moderator de acolo m-a jignit desi eu am vorbit frumos.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Ai dovezi, fa-i o reclamatie.

| anonim_4396 explică (pentru aditimus):

Nu. E un forum infect unde moderatorii n-au nici cei 7 ani de-acasa. Acolo nici nu poti posta sau trimite mesaje decat dupa nu stiu cate sute de postari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moderatori si admini hateri ca acolo n-am mai intalnit. Pe TPU mi se par OK adminii.