| EnvyU a întrebat:

Ce parere aveti de Andra si Maruta? Credeti ca se potrivesc?
Parerea mea, parca nu se potrivesc, ea este prea draguta, finuta, modesta, cu bun simt pentru el. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Flav1a a răspuns:

Si eu am aceeasi parere la fel ca tine. El parca nu este destul de barbat pentru ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flav1a):

Cum adica "de barbat" ca nu inteleg.nu zic la misto

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Oh, invidia asta laughing Stiu si eu cum e. Dupa parerea mea se potrivesc. "Problema" este urmatoarea: cum poate sta Antonia cu uratul ala de Alex Velea? De asemenea, Sorana Cirstea nu se potriveste deloc cu columbianul ala nenorocit cu care e. In rest, de altii nu ma prea intereseaza.

| mihai69 a răspuns:

Nu (mai) confunda *oamenii* cu „personajele" pe care le vezi „pe sticlă".

| RainmakerX a răspuns:

Andra este o persoana finuta cu o voce destul de buna si cu un suflet mare.

Maruta are si el un suflet mare si este si cat de cat amuzant dar nu mai amuzant decat Andra.

Andra este mult mai buna decat el la toate dar sunt de parere ca sunt totusi un cuplu dragut. Pana la urma nici el nu este un prapadit...nu este de nasul ei dar totusi au o familie frumoasa. Nu e asta de ajuns?

Nu sunt neaparat asemanatori dar sunt niste firi sensibile carora le pasa de altii si sunt dispusi sa faca anumite compromisuri.
De aceea ii respect pe amandoi, intrucat au reusit sa se inteleaga bine chiar daca nu se potrivesc 100%.

| AFR81 a răspuns (pentru RainmakerX):

De data asta nu impartasesc aceeasi parere cu tine. Pe Andra nu o vad deloc amuzanta, iar Maruta nu mi se pare un om cu suflet mare. Eu il vad genul care ar fi in stare sa o vanda si pe ma-sa ca sa faca un ban.

| RainmakerX a răspuns (pentru AFR81):

Nici eu nu o vedeam asa pe Andra, dar atunci cand a fost vorba s-o compar cu Mihaela Radulescu de la Romanii Au Talent atunci am vazut o oarecare diferenta.
Maruta nu este el un Next Top Model dar nu am vazut lucruri rele despre ei pe undeva...deci banuiesc ca se inteleg deci asta conteaza mai mult.
Andra a fost la un concert in judetul meu si pot sa spun ca s-a comportat foarte frumos cu oamenii de acolo. Era iarna, reprezentantii evenimentului intarziasera cu artificiile asa ca ea a decis sa ramana inca vreo 10 minute in plus in frig ca sa cante numai asa, ca sa nu-i plece fanii. A luat niste fetite sarmane cu ea pe scena si le-a facut o mare bucurie... poate ca gresesc dar mie mi-a facut o impresie foarte buna atunci. Maruta este un pampalau, ce e drept e drept dar pot spune ca mult mai antipatic imi este Ernest de la ochii din umbra decat el.
Este doar parerea mea.

BTW Cu faza cu Antonia si Alex Velea sunt complet de acord cu tine...chiar nu stiu ce a vazut Antonia la el cand avea atatea variante mai bune.

Dragostea asta este complicata, huh tongue
Bafta! Sper ca nu am jingit pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine se aseamana se aduna. tu nu ai cum sa stii cum e ea sau el de fapt. cum apar la tv e foarte diferit de cum sunt ei in viata reala sau intimitate.

| Kenya a răspuns:

Sunt un cuplu foarte frumos.

| Vi003 a răspuns:

Daca s-au luat, inseamna ca se potrivesc si oricum sunt din aceeasi etnie.

| Weedier a răspuns:

Ei par fericiti, au o familie frumoasa, unita si asta e tot ce conteaza.

| Disharmony a răspuns:

Țigani enervanți.