| FoundYouLover a întrebat:

Ce parere aveti de aventuri? Merita placerea spontaneitatii, a lipsei de responsabilitati si a anonimatului sa te supui riscului de a lua vreo boala (de exemplu Sida)? Da, stiu ca exista prezervativul, dar stiu ca pana si Durex-ul se poate rupe, deci credeti ca merita?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merita dar se poate folosi ulei intim pentru fwtai si ajuta destul fara a sta cu frica ca se face in 2. Problema e daca bagi o limba in gura la una si iti da hepatita C e de rau poate inventeaza prezervative orale

| RAY a răspuns:

Orice incercare are un risc, e acum nu se rupe mereu, in vest e o normalitate, la noi nunta apoi sex ca cica asa e normal

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Au si aventurile rostul lor.
Eu nu ma omor dupa ele, dar la momentul potrivit sunt "aur". Altii traiesc doar pentru asta, si renunta la moralitate, stabilitate, etc, pentru a trai in continuare "liberi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbesc doar despre mine, nu cred ca merita. Despre altii? Da.La cate boli se iau in ziua de azi, crapa mai multi asa. Mai mult oxigen pentru mine.

| Yee a răspuns:

Yee!
In viata, nu risti putin, nu castigi. Nu poti intodeauna sa fi sigur de orice.