| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care fumeaza doar ca sa impresioneze fetele?

Răspuns Câştigător
| CosminRo17 a răspuns:

Mi se pare o prostie să fumeze cineva.
"Fumatul dăunează grav sănătății tale și a celor din jur" sau "Fumatul poate să ucidă"
Își strică sănătatea persoanele fumătoare.

46 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exista asa ceva?

| T0T a răspuns:

Sunt proști.

| Sofer a răspuns:

O parere foarte rea.

| Mayhem666 a răspuns:

Niste derbedei laughing

| sublime89 a răspuns:

Sunt prosti de dau in gropi, dar asta ii avantajeaza in societatea noastra minunata din prezent.

| Florentina9210 a răspuns:

De doi bani. Ganditi-va cum puteti saruta pe cineva care miroase a tutun, eww? Gura trebuie sa fie mereu ingrijita.
Nu stiu ce ''impresionament'' poate fi prin asta, insa daca ei cred ca asa se las fetele pe spate ca ii vad ca trag dintr-o tigara, si-au ratat viata.

| untu a răspuns:

Fals! Baietii fumeaza nu ca sa impresioneze fetele, ci de viciu inrait!

| Clorox a răspuns:

Eu fumez de foarte mult timp, dar nu ca sa impresionez pe cineva, pur si simplu, este viciul meu, nu vreau sa ma las de elwinking
Cine ar face chestia asta? Din cate stiu eu, fata e cucerita cu cadouri si flori, nu cu tigari... laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Ai darul fumatului inca din generala?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Mai baga cativa ani laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

De la cati 11-12 ani fumezi?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Mai bagawinking

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Clasa a 7-a/
ultima oferta!

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nuwinking
Fumez de 7 ani!

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

De la 9 ani? Treaba ta,, e corpul tau... dar te-ai expus enorm la boli.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Cam asta a fost ideeawinking

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Am cam vazut ca ai unele conceptii 'nesanatoase',, sa fie oare de la adolescenta? Posibil

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Tot ce se poate...

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Adolescenta e cea mai nasoala perioada,, mai ai putin si scapi de ea, sa vezi apoi boierie.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Sper sa ajung sa scap de ea...winking

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Dupa te asteapta tot ce-i mai rau!

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt constient laughing

| syd2 a răspuns (pentru Clorox):

Nu vrei sa te lasi de cancer?

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

E bine atunci/

| Clorox a răspuns (pentru syd2):

Nuwinking
100% din nefumatori mor, asa ca... Nu imi traiesc toata viata in grija ca mor de la tigari, cand e sa mor, mor si daca nu fumezwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Un alt gen de cocalari.

Eu daca as fi fata, m-ar durea in ***** daca handicapatul de langa mine fumeaza.
E irelevant, si aia sunt doar alti cretini.

La fel si care se dau mari doamne ca fumeaza.
Nu e nimic special in a fuma.
O faci ca-ti place, nu sa mpresionezi lumea.

| Deaad a răspuns (pentru Deaad):

La fel si curvel* *

| VelaJohnny a răspuns:

Nu am o parere prea buna, indiferent de motivul pentru care ar face-o big grin
Oricum, totul e de fatada, sa para „smecheri", si tot de fatada sunt si dintii galbeni, si cu timpul o sanatate tot mai precara, pe langa multe alte efecte adverse care le aduce fumatul. O fata cu capul pe umeri nu cred ca poate fi impresionata in sensul bun de un astfel de tip, dar...cei se se aseamana se aduna laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca face nimeni asa ceva. Si daca exista asa specimene lasa-ma sa cred ca e doar sf.

| August99 a răspuns:

Ieftini

| aCek1ng a răspuns:

Se omoara singuri putin cate putin.

| mbncf a răspuns:

Nu cred că motivul pentru care oamenii se apucă de fumat e ca să impresioneze.

| kavasaki99 a răspuns:

Fumatul dauneaza grav sanatatii happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru kavasaki99):

Tale si a celor din jur. Pentru o viaţă sănătoasă, consumaţi zilnic fructe şi legume.

| kavasaki99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat mami laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru kavasaki99):

Adevarat. happy

| Tpuist a răspuns:

Aceeași părere ca și de fetele care fumează să impresioneze băieții.

| Sorryeees a răspuns:

O fata nu s-ar lasa impresionata de un baiat care fumeaza.O fata e atrasa de caracterul unui baiat(cel putin eu.)

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Ca nu asa poti impresiona o fata, creierul, caracter si o simpla floare sunt de ajuns, parerea mea

| anonim000x a răspuns:

Mega proasta

| IisusChristos a răspuns:

Saru-mana domnitza, si eu am fumat pana acum o luna (am fumat 2 ani), am avut o discutie cu finul meu care nu avea treaba cu mine dar mi-a zis o chestie care m-a convins sa ma las de fumat pentru ca
"Copile, platesti sa te omori"
SI CHIAR ASA ESTE!
Funda sau ceva?
NOTUSEDUSERNAMEwinking e colegu meu de banca laughing

| adp a răspuns:

Pfff.In primul rand, eu fumez(am 13 ani, ik).In al doilea rand nu ma laud sau ceva de genu'.Nu vreau sa afle nimeni cunoscut, deoarece m-ar face de cacat.Nu este cool, doar placut(putin)

| lauranapp a răspuns:

Baietii care face asta nu dovedeste nimic, doar ca miroase ingrozitor si sunt prostii o fata se impresioneaza printr-un buchet de flori, ciocolata etc