| aaa10 a întrebat:

Ce părere aveti de Beth Lily? Pentru cei care nu o stiu duceți-vă pe google și scrieți Beth Lily

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Are un bust exagerat de mare, ceea ce nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E drăguță la față dar sânii aceia exagerat de mari o strică, îi dă un aspect vulgar.

| Michaeel a răspuns:

O alta fata care posteaza indecent pentru aprecieri si urmaritori, nimic nou happy Trebuie sa fi ultimul distrus sa ajungi sa faci asa ceva pentru ati castiga traiul dar daca ea e mandra de ce face, treaba ei.

| kb9 a răspuns:

O diva disperata de atentie.

Răspuns utilizator avertizat
| kb9 a răspuns (pentru aaa10):

Nu inteleg ce nu intelegi. Isi baga silicoane-n sani doar pentru like-uri, comm-uri si followeri, adica...o face pentru atentie.