| mariuschakra12 a întrebat:

Ce părere aveți de cartea secretele întregii vieți? Oare chiar există reincarnare?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu exista, asta e o vrajeala iluzorie, nu au putut demonstra in nici un fel existenta reincarnarii, e doar o fabulatie.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Imi doresc cu toată inima să nu existe reîncarnare cel puțin măcar pentru mine nu mai vreau sa trăiesc din nou pe pământul ăsta plin de oamenii falși plini de invidie răutate lăcomie...

Răspuns utilizator avertizat
| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru mariuschakra12):

Aicia este iadul pe pământul ăsta plin de răutate lăcomie invidie...

Răspuns utilizator avertizat