| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cazul Preotului Iubaret inregistrat chiar in timpul spovedaniei? https://www.digi24.ro/......ea-1519021
:D =)), =)) Beton Armat

5 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sunt tare curios ce nota au primit la nastere oamenii din jurul meu. Eu am primit 9, dar Hitler, Stalin, Ceausescu, Iohannis, femeia de servici?

Fica lui Florin Salam a nascut o fetita de nota 10.

Si cei din Guvernul Romaniei oare ce note au primit la nastere?

Daca ai 9 sau 8 si chiar mai jos, esti considerat Handicapat mintal si asta nu e valabil doar in Romania ci pe tot globul.

Acum depinde si din ce mama te nasti.

| CIaudiu a răspuns:

Imi sustin parerea in continuare ca biserica e o organizatie mafiota cu acte in regula. Unii incearca sa manipuleze enoriasii cu dogmele lor personale, altii sa le ordone sa mearga din caza in casa sa ii oblige pe oameni sa se converteasca la ei ca daca nu vor muri in pacate, altii ii obliga sa plateasca sume de bani periodic vezi domn'e pentru biserica, altii sa isi dedice tot timpul doar bisericii cantand si predicand cu zecile sau sutele de ore lunar, altii sa isi lase copiii si rudele sa moara in numele lui Iehova Dumnezeu refuzand transfuziile de sange, nu mai continui. Ii indoctrineaza sa fie primitivi in concluzie. Si da, in ultimul rand sa-si caute victimele in cadrul bisericii pentru ca astia sunt mai usor de prostit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plictisit pe la mânăstire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pedofil cu acte in regula.
Si mai sunt o gramada ca ăsta la care inca vin oamenii sa ii,, curete de pacate".

| SkateFunk a răspuns:

Pe asta numa in palme l-as tine
scupiat batut si ars de viu eventual etc etc