| AnonimMareMareMare a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca Bill Gates isi doreste de ani buni sa fim mai puțini pe planeta? Si ca spune ca datorita vaccinurilor va reusi lucrul asta? Iar acum, pandemie de coronavirus, la care se asteapta ce credeti, un vaccin. Să fie vaccinul care va aparea, DACA va aparea, un mod de a depopulariza planeta? Cum ar fi acum ti-l faci iar in 6 luni mori.
Sunt multe filmulete pe net in care Bill Gates vorbeste despre vaccinuri care vor ajuta la depopularizare.
Sa mai zic si ca inainte de a aparea acest coronavirus au facut si o simulare a unei pandemii de coronavirus? De unde pana unde?
Mi se pare ca se leaga prea mult lucrurile intre ele. Eu unul nu mi-aș face vaccinul impotriva coronavirusului daca ar aparea.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde spune Bill Gates asta?

| AnonimMareMareMare explică (pentru darrio2007):

Cauta pe Youtube "bill gates depopulation with vaccines"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta cu bogatii lumii care vor sa extermine populatia e una din cele mai mari tampenii intre teoriile conspiratiei existente. Oamenii aia fac si vor face bani de pe urma populatiei masive. Niciodată nu vor vrea mai putina lume care sa le foloseasca produsele. Niciodata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aiureli.

| Donsavas a răspuns:

Bill gates si alti bogați ar trebui să inventeze anticonceptionale pentru bărbați sa nu se mai nască atatia copii aiurea.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Satan inca nu și-a epuizat metodele de a distruge creația lui Dumnezeu. Si celor care i se închina lui si ii face voia ii promite toată împărăția pământului. Domnul Isus l-a refuzat. Omul e capabil de orice.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei200202 a răspuns:

Sa se vaccineze el primul atunci