| florentina26luca a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca Lady Gaga este numita "papusa illuminati"?
Daca nu stiti despre ce vorbesc aruncati un ochi aici http://www.lovendal.net/......anismului/

Răspuns Câştigător
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

OMG! Sa ma fereaska Dumnezeu! Femeia asta, daca chiar e femeie, a intrecut cu mult granita excentrismului!

5 răspunsuri:
| hope2destiny a răspuns:

Mnu stiu ce sa zic...sunt sceptica in privinta asta, chit ca sunt dovezi evidente...happy

| luana1 a răspuns:

Pai un posibil violator, pedofil daca priveste aceste videoclipuri cu siguranta nu mai sta pe ganduri.

| Anarchy_9738 a răspuns:

Lady Gaga cu siguranta este cea mai excentrica vedeta la ora asta.Intradevar,exagereaza mult prea mult, dar asta nu inseamna ca este "trimisa Satanei" si ca transmite mesaje satanice.Cantecele ei sunt in mare parte despre sex,ca sa nu mai vorbim de videoclipuri,dar cu ce e mai prejos decat violatorii sau pedofilii? Cred ca mai degraba ei sunt "de-ai Necuratului".Eu nu ascult Lady Gaga,nu-mi place muzica ei,dar mi se pare o exagerare partea cu satanismul.Mi se pare chiar trist ca oamenii cauta mesaje satanice in cantece,filme, reclame, etc in loc sa deschida ochii si sa vada cate se intampla in lume.Serios acum... oamenii au ajuns sa se omoare intre ei din gelozie si invidie, iar noi cascam ochii la Tv dupa un posibil Diavol mediatizat? N-are nici un sens.

| EyesSad17 a răspuns:

Ha Ha Ha rolling on the floorOmg! foarte tare femeia continua Lady Gaga sa ii shochezi pe toti cu atitudinea ta ...eu o admir pentru ca este originala si excentrica si chiar daca este satanista cum zic astea sincer nu prea cred chiar daca este imi pare rau pentru ea dar o admir pentru ca nu sunt multi ca ea chiar daca exagereaza. felicitari

| ioana_7272 a răspuns:

Intra pe http://fatanevazutaalumii.blogspot.com si afla mai multe detalii picante