| chuckmanson a întrebat:

Ce părere aveți de faptul că Youtube a scos dislike-urile?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au făcut bine, sunt multi șerpi veninoși care iți iau energie din ura, vezi tu inima unui om este ca lumina, cu cat e mai sociabil, extrovertit, nefrustrat cu atât e mai aluminos, dar când stai in casa toată ziua inima ta devine întunecata plina de venin, ura, frustrări, lipsa socializări reale duce la depresie, anexita te, socializarea imaginara nu te face mai sociabil si mai anxios, si eu îmi vărsam frustrările aici înainte, ma comportam copilărește, imatur, cu toți avem frustrări dar daca le recunoaștem le depășim, bine ar fi si sa facem ceva, aruncatul cu ura si venin iți face placere, de ce sa reușească x daca eu nu am putut, mai bine îl critici, barfesti

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Dar, sunt si de acord cu exprimarea libertăți de exprimare, faza e ca nu știi daca ala da din ura sau pentru ca nu ii place, in viziunea unui realist ar fi starea emoționata când o asculta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil ok.
Nu iti place, nu te mai uiti. big grin

| relian a răspuns:

Slugi laughing nu vad ce era naspa, oricum se vede si dupa nr de likes cati apreciaza.Deci daca vezi ca nu stiu ce postare are 1 milion de vizualizari si doara 5 au dat like e clara laughing restul ar fi dat dislike laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Am observat asta doar o data acum cateva zile si am crezut ca e de la mine, ca poate am un bug sau ceva, dar de atunci nu m-am mai uitat ca sa vad. Nu sunt genul care da like-uri sau dislike-uri.
Personal, nu am prea vazut rostul dislike-ului in primul rand. Dislike-ul doar descuraja creatorul de continut si arata hate-ul catre munca sa.

| Dismally a răspuns:

Acum am intrat si inca sunt. Ar fi o idee proasta sa le scoata.

| Lukasssz a răspuns:

Sincer mi se pare o prostie.

| oglindasultanului a răspuns:

Intram pe Youtube doar ca sa vad video-uri nu ca sa socializez sau sa-mi pese. Dar se cam face ditamai chestia cu numerele alea, si unii isi sterg conturile ca sa scape de ele

| alexandradlr a răspuns:

Sinceră sa fiu nu am observat. Pe de o parte e ok ca nu se mai vede hate-ul. Pe de alta parte ideea era sa arăți ce apreciezi și ce nu.

| UnOmAnonim a răspuns:

O prostie.