| AlexDorinel a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care umbla cu bustiera pe strada si o camasa sa nu se observe? Sau de cele cu bluza pana la buric.

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema lor.

Bula
| Bula a răspuns:

Cu un secol inainte, "barfistii" s-au legat de fetele ale caror glezne au fost la vedere.
Aaaaa... da! Intre timp au aparut si nudistii. big grin
Moda noua totdeauna a fost obiectul barfelor, din cauza batranelor invidioase.
Curios: barbatii nu prea s-au opus niciodata modei noi, provocatoare. tongue

| Violleta2022 a răspuns:

O parere foarte buna!
Isi acopera sanisorii cu bustiera ca sa nu se afca sanul/sfarcul, fiindca sunt prea mici ca sa cumpere si sa poarte inutil sutien.
Bustiera este un obiect necesar in garderoba unei fete, iar mai tarziu apare si sutienul.
Tu esti baiat si nu prea intelegi ce se intampla cu fetele la varsta asta, de aceea te miri atat, dar sunt procese normale, cresterile astea de sani, dezvoltatul samd.
Focuseaza-te pe transformarile tale si da-le pace fetelor, ca oricum nu intelegi tu multe la anisorii astia.

In ce priveste bluza pana la buric a fetelor, este doar o moda, cum este la voi baietii, sa purtati pantalonii in vine si chilotii la vedere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am nicio parere. De ce ar fi treaba mea cum se imbraca alti oameni?

| Drimmero a răspuns:

O sa ajungeti unii din voi sa aruncati cu pietre dupa ele pentru ca se imbraca intr-un anumit fel, nu vad nimic gresit, e treaba lor. Doar nu vrei sa fie toate maicute sau sa se imbrace gros cand anotimpul nu e sugestiv.

| Frank51 a răspuns:

Sunt curios până unde ajunge penibilitatea și rasismul tău...

| Lukasssz a răspuns:

Nu ies din casa happy asa ca nu am vreo parere.

| Werrich a răspuns:

Sunt niste pacatoase, or sa ajunga in iad sad

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Werrich):

"acum 5 ore | HappyUser a răspuns:
Sunt niste pacatoase, or sa ajunga in iad sad"
asta a fost un compliment pentru fetele alea... nu?
ISLAMISTULE!

mi se pare HOT, imi place sa vad, nu imi place "watch, DON'T TOUCH"

| Werrich a răspuns (pentru Zuzu1991):

Ca sa știi și tu 2 useri și-au dat seama că e sarcasm... Dar nu oricine realizează.

| RobertMoon a răspuns:

Părerea mea este: Nu mă interesează ce poartă un străin.

| Invictusman a răspuns:

Fiecare se îmbracă după bunul plac.
Din nou s-au umflat penele în ioneasca, eu nu știu cum de o suporta copiii ei, sau barbatsu'.

| AnastasiaK a răspuns:

Dacă întrebai "ce părere aveți despre vestimentația cutare?" sau despre "stilul vestimentar cutare" sau "cutare combinație vestimentară" erai demn de luat în serios. Dar cu asemenea întrebare, sper doar că ești troll și mă bucur să văd că nu s-a găsit niciun om blocat cu mentalitatea prin Evul Mediu să-ți răspundă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sexy.

| existential a răspuns:

Cred ca este o tinuta foarte buna. Uite de exemplu eu uneori port tricou si pe deasupra o camasa. Daca mi se face cald, pot sa scot camasa. Daca e mai frig, pot sa ii inchid nasturii. La fel se poate face cu bustiera si camasa.
In plus, fata poate adapta tinuta in functie de persoana de langa. Daca vrea sa fie atragatoare, deschide camasa, sa se vada mai mult. Altfel, o poate inchide.

| Răzvi42 a răspuns:

Cele cu bluza pana la buric ( c *** e) si lesinate dupa stii tu ce, cele cu bustiera nu am nimic cu ele, vor sa arate mai bine chiar daca au 100 kghee hee

| Iunicu a răspuns:

O părere foarte bună.
Ce anume te tulbură la vestimentația altora?

| Julia1188 a răspuns:

Fiecare se imbraca cum vrea si cum ii place. Nu e treaba mea asta.