| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu gropite in obraji? Eu am, intr-o parte, dreapta e mai evidenta, si nu imi place deloc cum imi sta. E evidenta cand rad! Vi se par dragute astfel de fete? Pana la urma, asta e mama natura...

20 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nuuu, cel mai urât lucru să ai gropițe în obraji. Orice dar asta nu.

| minime3 a răspuns (pentru J0B0MAT):

As lasa link-ul de la Facebook, de o tipa cu gropite, dar nu stiu daca e atat de ok

| J0B0MAT a răspuns (pentru minime3):

De ce mi-ai lăsa Facebook-ul unei tipe? Crezi că vreau să văd fete urâte?

| minime3 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu e deloc urata tipa, e o prietena de-a mea, si e chiar draguta. tu uita-te si zi-mi. https://www.facebook.com/photo/?fbid=733271700080229&set=a.102767659797306

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La fel de dragute... ca fetele care nu au happy este indiferent.

| J0B0MAT a răspuns (pentru minime3):

În primul rând nu e ok să dai link-ul prietenei tale unor necunoscuți.
În al doilea rând dacă ți se par frumoase gropițele, de ce ne mai întrebi pe noi? Ți-ai răspuns singură la întrebare.
În al treilea rând, era o glumă, am crezut că orice idiot își dă seama.

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

No hai, nici chiar așa

| wildthing a răspuns:

Tu cred ca glumesti! Femeile cu gropite in obraji sunt adorabile. Uite aici cateva femei cu gropite in obraji: Kirsten Dunst, Hillary Duff, Miranda Kerr Bar Refaeli, Ariana Grande, Ashley Benson, Jennifer Garner.

| minime3 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Acuma o dai la intors cu gluma, de unde sa ma prind eu ca a fost o gluma? Nu ai dat nimic de inteles...

| J0B0MAT a răspuns (pentru minime3):

Nu aveai cum, așa e, din moment ce întrebi dacă frumusețea stă în gropițe

| minime3 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mai sta frumusetea si in cum arati, printre altele cum af fi inteligenta, simt al umorului etc... scuza-ma

| inflicted a răspuns:

Sunt rare și asta le face deosebite.Nu vad de ce nu ți-ar plăcea.Eu am doar in barbie și acolo chiar e scarbos daca te uiți atent.In obraz e foarte dragut

| wildthing a răspuns (pentru inflicted):

Si nici macar in barbie nu e neaparat urat. Intamplator, femei precum Sandra Bullock, Vanessa Hudgens, Demi Lovato, Emily Blunt, Jessica Chastain sau Brigitte Bardot au gropite in barbie. happy

| inflicted a răspuns (pentru wildthing):

Ce drăguț.Nu observasem
La mine am impresia că e mai vizibil. poate doar mi se pare

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Eeee, ce fata cu gropite te-a suparat atunci? (:

| wildthing a răspuns (pentru inflicted):

Pai nici eu nu observasem...dar am devenit curios si am cautat pe Google: "famous women with chin dimples"! laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

De exemplu ea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da, dar ea are doar una cica.

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

De aia m-a supărat mai puţin. Dar stai, trebuie să mă supere cineva ca să o consider urâtă?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pai... nu eu am spus asta (: