| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele din liceu care poarta ochelari?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Pentru multi e o oportunitate de a face "misto" de persoanele care poarta ochelari, dar atata timp cat tu ai nevoie sa ii porti, nu ar trebui sa iti pese. E ceva absolut normal si multa lume poarta, atat in liceu cat si in afara lui, deci nu trebuie sa-ti faci griji in privinta asta. Totusi incearca sa nu ai ochelari cu rame si lentile super groase care sa iasa in evidenta in sensul rau. Pa pa!

10 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Multi cred ca, daca vad o liceanca purtand ochelari-e tocilara. Tampenii!
Mie mi se pare fff interesant, diferit si....sexy!
Doar baietii smart enough vor aprecia

| єχcєєℓ a răspuns:

Pe unele fete le avantajează ochelarii iar pe altele le dezavantajează.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Parerea mea este ca acele fete poarta ochelari din cauza faptului ca au probleme cu vederea.Mai mult de atat ce vrei?

| Exilee a răspuns:

Dragute :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n-am, îmi sunt indiferente persoanele cu ochelari. Nu văd să aibă ceva deosebit, sau invers, faţă de cele fără. Ai probleme cu stima de sine din cauza ochelarilor de vedere, sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca sunt sexy.

| fadnox a răspuns:

O parere speciala?

| Hevnoraak a răspuns:

Am o părere bună, unele arată drăguţ cu ochelari.
Dar când vad fete cu ochelari de hipsters atunci îmi vine să le dau cu ceva în cap.

| duuh a răspuns:

Ochelari de vedere? N-am nicio parere. Pur si simplu sunt persoane ce trebuie sa ii poarte.
Rahaturi pentru hipsteri? De cele mai multe ori sunt niste pipite a caror penibilitate trece de limita admisibilului.

| LeviaThan666 a răspuns:

Uite parerea meahappy mie unu' imi place, imi plac ochelaristele laughing ei bine. depinde si de modelul lor ^_^ asta e parerea mea