| sopranaCadaverica a întrebat:

Ce parere aveti de Florin Citu ca prim ministru?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o parere proasta, nu vrea sa fie prim ministru, vrea doar sa pice pentru a merge la anticipate. Isi bat joc de sistemul politic si de alegatori. Un spectacol slab care nu arata decat neseriozitate din partea PNL, Sunt prea disperati dupa anticipate de parca la toamna vine sfarsitul lumii si nu mai are cine sa-i voteze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar ii port o sincera antipatie, mai ales dupa ce a denigret lucratorii de la stat.