| ElementX a întrebat:

Ce parere aveti de Iphone 4? A cumparat cineva iphone second hand? Daca da, merita? O prietena vinde un Iphone 4 cu 800 de lei. E rentabil? Ce parere aveti, sa-l cump[ar sau nu? Cel mai complet raspuns primeste funda! :*

1 răspuns:
| Lav999 a răspuns:

IPhone 4 este un telefon foarte bun! După părerea mea merita sa-l achizitionezi dar depinde desigur si de starea in care se afla... Eu una am cumpărat acest telefon dar la o suma mult mai mare, dar oricum te sfatuiesc sa nu te grabesti din cauza prețului si sa fii foarte atent... un iPhone nu se vinde atât de ieftin!