| thunderstruck13 a întrebat:

Ce parere aveti de Justin Bieber? Vreau sa zic... De ce il uraste lumea? Nu ma numar printre fani, si da, stiu ca are vocea pitigaiata, dar, totusi...

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Există două tipuri de oameni care-l urăsc pe justin bieber.
1. Oamenii pentru care să îl urăști pe bieber și să zici că e gay este la modă, care ascultă aceleași rahaturi comerciale ca și cele produse de el, dar fac mișto, că așa e c00l și ești jm3k3r dacă faci mișto de bieber.
2.Oamenii care știu să facă diferența dintre un rahat comercial și o melodie bună, care știu ce e ăla un cântăreț de rahat și ce e ăla un cântăreț cu adevărat bun, care pot da motive întemeiate să îl urască pe castorul ăla, nu doar că - e gay și are voce de fată.

Mă consider o persoană din a doua categorie. Eu n-am nimic personal cu bieber, am cu toți cântăreții comerciali ca el.

Baftă

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Eu nu il urasc pe Justin Bieber dar nu imi place muzica lui.La un moment dat,a inceput, totusi, sa ma enerveze sa tot vad intrebari pe TPU legate de el si de activitatea lui.

| bebyInocent a răspuns:

Are fite pe el si niste aere de cazi pe jos si e antipatic nul suport...adica nu prea s suporta lumea de ingamfat ce e doar 5 %in apreciaza 95% il detestatonguetonguetonguetonguete rog fundita?batting eyelashesbatting eyelashes

| getutageo a răspuns:

De cand este cu selana s-a mai maturizat putin dar o parere buna nu am

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai are o voce destul de buna, dar in ultimul timp are niste aere de vedeta fitoasa, ceea ce ma cam calca pe nervi! In rest nu am nimic cu el, serios!

| TwixulDrept a răspuns:

Cred ca e artistul care are cei mai multi nonfani. Dar are si multi fani disperati si obsedati care ar face orice ca sa ia bilete la concertul lui. Mie nu-mi place...are voce proasta, daca cauti gasesti zeci de tineri mult mai talentati ca ei care sunt anonimi, isi pun piesele pe youtube. Daca nu ar mai fi colaborat cu cineva sau daca nu-i scria cineva piesele era doar unu cu moaca de pampalau care se crede mare cantaret. straight face

| MLSS a răspuns:

Justin...canta frumos insa mi se pare fitos prin comportamentul lui desprins de pe net si in videoclipurile lui.Totusi de ce nu s-a cuplat cu o fata obisnuita si a ales o vedeta, pe selena.
:**** ma enerveaza justin.