| PsyhoChild a întrebat:

Ce parere aveti de lecitina? Aici ma refer pentru ajutarea la memorat mai rapid. Am auzit de la un prieten ca el a luat in perioada bacului si chiar l-a ajutat. Ideal ar fi sa raspunda doar cei care au folosit

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am folosit. Răspund totuși în generaL. Nu există pastilă care să îți bage învățătura în cap. Ajută puțin, dar tu trebuie să înveți.

| Jus7t a răspuns:

Eu am cunoștințe care au folosit și au zis că a funcționat.

| AndreeaWTS a răspuns:

Efect mult mai bun asupra memoriei îl au produsele cu ginko gen Ginkoprim, Ginkoprim max, Ginkoven, Ginko Forte, etc.
Eu am folosit în sesiune Ginkoprim și mi s-a părut mult, mult mai eficient decât lecitina.

| Jus7t a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Nu te excită? La mine toată ziua era cortu ridicat dacă băgam din astea. Sau alte vitamine în general.