| AnnePlatt a întrebat:

Ce parere aveti de "legea" ACTA?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cea mai proastă lege din întrega lume şi punct.

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

straight face Nu as fi vrut sa se voteze anti-net niciodata. Ne folosim de el, oameni buni! straight face nu stiu ce parere aveti voi dar eu asta cred.

| teutzikka a răspuns:

Mie mi se pare o lege stupida pentru ca internetul este facut pentru a te exprima liber. deeacea eu as recomanda sa votati inpotriva pentru ca daca se aplica vom fii nevoiti sa ne umble in pc sa vada la ce neam uitat in ultimul timp si asta mi se pare o incalcare a intimitatii

| Queensway a răspuns:

Oribil! Nu vreau acta straight face

| Ebsghjs a răspuns:

A.C.T.A - Acest Cacat Trebuie Anulat.