| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii care fura din magazin, produse in valoare de 5-20lei?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ce părere ar trebui să am despre un hoț?

| Sofer a răspuns:

Nu e prea frumos. Nu iti permiti ceva nu iei.

| mentholinks a răspuns:

Mai bine asa decat sa stai cu mana intinsa si sa vezi ca nu-ti da aproape nimeni nici macar o tigara.

| gemeni6226 a răspuns:

Tot furt se cheama si nu sunt de acord.Se degradeaza singur cine face asa ceva.Isi pierde stima de sine.Adica nu este in stare sa aiba un servici si nu este in stare sa imparta salarul sa-i ajunga pe cele 30 de zile? Cine traieste din salar minim stiu ca e greu iti ies putini bani pe o zi dar nu e imposibil eu am trai foarte multi ani din salar minim dar daca vrei mai mult trebuie sa faci mai mult pentru un salar bine platit daca nu te multumesti cu cel minim.

| Vikaa a răspuns:

Gainari rolling on the floor)

| sunt0anonima a răspuns:

Ai bani, mananci, n-ai bani, nu ti-e foame