| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de oferta asta?
8 euro
Activează extraopțiunea acum și te bucuri de aceleași beneficii, GARANTAT PE VIAȚĂ, atât timp cât continui să o reactivezi. Ofertă disponibilă până la 14 ianuarie 2016.

Cu extraopțiunea ta, fiecare Weekend e GigaWeekend! Activează-ți în fiecare sfârșit de săptămână, gratuit, 1 GB trafic de date! Află mai multe în secțiunea Bine de știut.

2000 minute naţionale şi fix internaţionale/SMS-uri naţionale
300 minute internaționale către mobil
2 GB trafic national de date la viteză 4G
NELIMITAT minute şi SMS-uri în reţelele fixe şi mobile Telekom Romania

28 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu mai pot sa vad raspunsul tau.
Zi aici daca vrei sa fii fratele meu sau nu. tongue

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Amici ca sora am deja

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Da,dar n-ai pe TPU

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Eu cred ca tu traiesti virtual sincer

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Pai in caz ca nu ti-ai dat seama, aici suntem in mediul virtual.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

De acord dar nu trebuie sa devenim dependenti de virtual

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

De acord.Dar de ce o dai dintr-una intr-alta?
Dupa ce ca m-ai facut ipocrita, eu tot am incercat sa ma impac cu tine si sa te accept ca fratele meu.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Eu am spus ca cu persoane ca tine nu am ce discuta atunci, faza e ca eu team uitat acuma imi amintesc, eu nu caut surorii pe TPU, frati etc cei din lista mea le apreciez ca sunt personalitatii de ale mele interioare cu care ma inteleg bine, dar sa imi fac familie virtuala nu caut asa ceva

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Ba da m-ai facut.Dar am inteles ca tu nu recunosti cand zici unele chestii.
Ok, cum vrei tu.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Ba recunosc ca doar nu sunt ipocrit, recunosc ca team facut ipocrita nu neg asta doar mai am mesajele cu tine, poate am gresit, nu stiu cu ce afecteaza niste chesti virtuale spuse de cineva necunoscut

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

E bine ca macar recunosti.Pai nu stiu ...pe tine nu te afecteaza cand cineva te jigneste? E adevarat ca nu m-am simtit, dar incerc sa te fac sa intelegi ca tocmai pe cineva necunoscut, care a incercat sa iti explice ceva cu frumosul, cand tu te-ai legat de toate fetele, nu mi se pare ok.

| J0B0MAT a răspuns (pentru J0B0MAT):

Sa jignesti *

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Depinde daca ma jigneste x din lista mea mas simti un pic aiurea dar daca ma jigneste un necunoscut mi egal

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Foarte bine.Continua sa jignesti atunci.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Vezi tu ca jignesc pe cineva aici?

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Pe mine si pe toate fetele in multe dintre comentariile tale anterioare.
Eu incerc doar sa iti spun ca nu e frumos sa jignesti, mai ales pe cineva pe care nu cunosti si cu atat mai putin sa te legi de toate fetele, doar pentru ca pana acum te-au ranit fetele pe are le-ai cunoscut.
Apropo, cati ani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Esti libera sa-l jignesti si tu. Omul se exprima cum vrea.
Obisnuinta ta de a linge in dos persoanele care nu le agreezi nu presupune a fi si a altora.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

25 am, eu am spus ca mi-am pierdut increderea atat nu am adus acuze directe la adresa fetelor de aici

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Pai la anii tai ar trebui macar sa ai maturitatea de a vorbi frumos cu o persoana.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Nu am vorbit frumos cu tine?

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

O inchei aici cu tine. Daca vrei sa intelegi ceva din ce ti-am zis, bine.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Bine,noapte buna, o inchiem definitiv sau provizoriu sa stiu?

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Pai o sa ma mai iau de tine daca mi se mai pare ca jignesti sau generalizezi sau whatever.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Bine,faci si tu ce poti ce sa spun

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Normal ca fac ce pot, doar n-o sa fac ceva imposibil laughing)

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Hai in tm sa bei un suc cu mine

| J0B0MAT a răspuns (pentru RAY):

Bea tu si pentru mine
hai noapte buna.

| RAY explică (pentru J0B0MAT):

Noapte buna, ma imbat pentru tine apoi te compar cu altele, vise placute