| LSMM a întrebat:

Ce părere aveţi de persoanele care fac glume proaste?

10 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Trebuie sa ne mai ocupam timpul cu ceva nu? Mi se par mai de viata. Ha o barfa, pac un misto si s-a dus ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta parere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce se asociaza cu cuvantul prost este prost

| Northern a răspuns:

Glume proaste, nu mi se pare corect să folosim termenul ăsta pentru că nici măcar nu sunt glume.Cuvântul glumă definește ceva ce trebuie să fie amuzant.Dar n-ai cum să le spui asta, ei chiar cred că sunt amuzanți. Lipsă totală de respect! Eu le urăsc!

| Liiiax99 a răspuns:

Au o lipsa de respect.

| LSMM explică:

Scuzaţi categoria, nici nu mi-am dat seama cum am pus... Casă & Grădină în loc de Conversaţii. laughing

| vali4789 a răspuns:

Daca n-ai simtul umorului toate-s glume proaste

| bunicisibuni a răspuns:

Duc o mare lipsă de educație.

| TheTelemea a răspuns:

Foarte buna, eu sunt inginer al bunelor maniere si stiu foarte bine.

| KitKat15 a răspuns:

Lipsa de educatie + prostie la superlativ.