| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care isi face cont nou special pentru tine ca sa te jigneasca?

e o onoare nu?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu pune la suflet. Nu am o părere bună. Și eu am avut anumite tangențe cu asemenea indivizi care pe site au avut conturi fără număr. Peste tot se vor găsi și din ăștia iar dacă sunt banați vor reveni, mai ales dacă nu au altceva de făcut interesant în viață, asta e mica lor plăcere...Nu trebuie să te superi prea rău pe ei, sunt ei supărați destul de rău pe viață, nu sunt niște oameni fericiți să știi.

| RAY a răspuns (pentru T0T):

Frustrati,complexati,ai dreptate

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Da, cam astea sunt cuvintele.

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca intrii la setari si selectezi sa nu primesti mesaje decat de la prietenii care sunt deja in lista ta de prieteni, selectati si aprobati de tine, nu au cum sa te jigneasca cei care nu-ti sunt prieteni, nici macar nu-ti pot trimite mesaje private.
Daca ai primit un mesaj ciudat ori jignitor, contacteaza ADMINUL forumului si plange-te!
Nu uita sa atasezi linkul cu ID-ul persoanei care te-a jignit.
Uite aici:
https://www.tpu.ro/contact

Nu uita: daca tu ai primit mesaj privat jignitor or obscen, poti sa blochezi acel utilizator si nu-l mai vezi deloc.
Butonul de blocare, se afla in josul mesajului.

| Drimmero a răspuns:

Daca ai stii tu de cate ori nu m-au injur prostalaii pe net de familie si de 'adormiti',, pentru ca le dadeam peste nas cand venea vorba de fotbal, dar ii ignoram, nu avea rost sa ma pun la mintea lor

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e, ai dreptate

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Intotdeauna!

| Clorox a răspuns:

Pentru ei da...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi parere pe care o am despre persoanele care pun o intrebare doar ca sa se planga de un user. Este o oroare.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma plang de un user, aia se face la admin, era pur simplu un exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ai sters intrebarea mai ray?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine e asa, am primit un raspuns bun

| Elide a răspuns:

Sunt disperate...cred că au o satisfacție extraordinară dar când vine vorba sa ajute pe cineva nu mă refer doar la întrebări pe TPU ci si in viața de zi cu zi de evaporă cu totul.

| RAY a răspuns (pentru Elide):

Si real te jignesc multi?

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Nu..pentru că mie nu îmi place să mă cert cu cineva și evit pe cât posibil o ceartă că daca m.as enerva sau m.ar jigni de părinți nu mai m.as putea controla...dar sa stii că nu m.am bătut cu nici o fata până acum...

| RAY a răspuns (pentru Elide):

Esti un ingeras miha, te cred

| JustBlackNoGrey a răspuns:

E o mare onoare laughing

| vanilla80 a răspuns:

Persoanele respective sunt plictisite, triste, într-adevăr uneori ai niște răspunsuri aiurea, dar dacă ar avea caracter nu ar sta să înjure ci ți-ar aduce argumente. Oricum majoritatea după acest site sunt copii.

| RAY a răspuns (pentru vanilla80):

Ce raspunsuri aiurea?

| Ziser a răspuns:

Aia sa-si dea foc.