| BadAngel3 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care spun "Arunca-ma lupilor si ma voi intoarce conducand haita."? Adica, cine se crede persoana respectiva? Mare distrugatoare de vieti? Patetic.

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am vazut citatul asta la Adelina Pestritu. Nu mi se pare ca cei care scriu asta o fac pentru ca asa simt, ci doar pentru a da bine. Prostimea e multa.

| Drimmero a răspuns:

Cel mai probabil puberii fara buletin facut mai folosesc asa ceva/

| CuriousStuff a răspuns:

Are sau crede ca are un caracter foarte puternic si ca in orice situatie este pus stie si poate sa o duca la capat in avantajul lui.

| UnBroken2016 a răspuns:

Se crede mare om. CIne e asa nu trebuie sa o spuna, asta se stie laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

=]]
Profesorul meu de sport si un coleg au asta ca si cover pe Facebook laughing

Ce parere sa am?
Colegul asta este vai de capul lui, nici macar pe el nu se poate conduce asa cum trebuie

Profesorul de sport este mai okay... nu stie decat sa tipe si sa comenteze dar macar el este liderul unei echipe de rugby numite "Lupii Lykaios" deci se potriveste cat de cat laughing

Yap, este patetic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Esti la Mircea? Tare.
Eu zic sa stergi raspunsul ca poate vede profu' si te pune sa faci 1000 de flotari laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, citatele de felul ăsta sunt folosite de persoane slabe sau de copilași "răniți de societate".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acea persoana se crede puternica!
Seara frumoasa!

| anonima0101 a răspuns:

Nu le suport, mi se par jalnice persoanele respective. Genul ăla de persoană care crede că dacă pune genul ăsta de status este o persoană "puternică". Majoritatea puțoilor răniți in origoliu postează chestii din astea. Patetic e putin spus.