| wolder a întrebat:

Ce parere aveti de produsele din magazinul Decathlon? Dar in special cum vi se par rolele de acolo?

Răspuns Câştigător
| sisi6535 a răspuns:

Sunt bune produsele de acolo.Cred ca si rolele sunt asa.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

In general produsele de la Decathlon sunt de o calitate medie, la fel si preturile tot medii spre mici, mi-am cumparat mai multe produse de la Decathlon si au fost ok. La role nu ma pricep.

| me4u a răspuns:

Role OXELO din Decathlon sunt produse de slaba calitate, potrivite pentru incepatorii care vor sa se dea cu ele de cateva ori si dupa aia, daca prind gustul, sa le schimbe cu ceva mai bun de la o firma consacrata. Exista in Decathlon si role Fila sau Rollerblade dar acelea sunt special construite pentru ei, cu alte materiale, ca sa iasa la niste preturi mai bune decat produsele din colectiile acestor producatori. Asa ca daca vrei role bune cauta in magazine specializate. Poti sa incerci www.Skates.ro