| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de rasism? sunteti rasisti de fel? sunt curios un rasist cand e discriminat oare cum se simte?
https://www.youtube.com/watch?v=8eRNxK-DY9A

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Parțial, recunosc că sunt...
Nu suport țiganii, nici ungurii. Atâta tot! : ))

| Drimmero a răspuns (pentru floresdemayo):

Asa,, draga, zi-le din tot sufletul, scuipa tot))))))

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Ce vreti sa faceti impreuna?

| floresdemayo a răspuns (pentru RAY):

Începe cu litera... S, curiosule! laughing

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Wow cool

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Adica scuipat, doar la prostii iti merge mintea, nebunule

| Drimmero a răspuns (pentru floresdemayo):

Iti dai seama cat acid avea Di Caprio in gura atunci de a adus apocalipsa?
Nu stiam ca ai greturi asupra natilor straine din tara/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Hai sa fim sinceri ca ai vrea sa faci sex cu ea daca tear atrage fizic, sa ne imaginam ca vine intr-o rochie rosie scurta si e slabuta, are sanii mari, picioare frumoase, fi serios ai sari pe ea cum sare un portar pe o minge

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Mai ma iubesti nebunatico?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bwhahahaha, tu chiar esti dement de-a dreptul,, fara perdea le zici, din inima/
Nu tot barbat sunt si eu, nu tot om?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Urasc sa vad ca oamenii isi urasc natura umana, asta naste frustrari si complexe, stiai ca virgini cica trageau in alti doar din complexe? suntem oamenii deci hai sa ne deschidem mintea, esti barbat o femeie aprecieaza cand esti sincer, stramosi nostri se exprimau direct sa stii nu ca travestiti din ziua de azi

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Frumoasa bruneta, ma atrage, categoric!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Tu ai face sex cu o tiganca? sau ai putea forma un cuplu?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Tiganca aia nu e si ea femeie, nu tot aceleasi simturi le are sau nu precum o femeie se comporta si ea?
De ce nu, nu ma intereseaza etnia, natia,, neamul si samanta, sa-mi placa mie...

| RAY explică (pentru floresdemayo):

Sa spunem ca te-ai indragosti de un ungur ce ai face? sau de un tigan? pana unde poate duce acesta afirmatie partial nu suport, imagineazati ca esti in al dolea razboi mondial si ai ordin sa omori o mie de țiganii si ungurii ai faceao? daca nu ai faceao ai fi ucisa

| RAY explică (pentru Drimmero):

Desi esti un om care a scapat de aceste lucruri desi multe sunt involuntare ne aparam subconstient de ele, vedem mesaje gen grupul x este rau asa ca preferam sa nu ne asociem cu el, bravo

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca eu iubesc femeia respectiva, de ce m-ar interesa de ceea ce spune lumea?
Si chinezoaica daca e,, daca ea ma atrage, o iubesc... de ce nu? Nu pot sa generalizez

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sincer mie imi plac japonezele,ce geama alea man in filme doar ca sunt prea sado maso filmele alea, ai dreptate dar lumea e rea, atractia e involuntara asa e, cica iubirea invinge atractia asa ca sfat sa ai mereu o poza cu persoana iubita si tu si ea, chiar am vazut un doc

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Japonezele sunt putin dubioase, chiar n-am intalnit pana acum, tare as vrea sa cunosc una personal sa vad cum gandeste,, ce mentalitate are

| RAY explică (pentru Drimmero):

Fiecare diferim ca mentalitate ca si eu sunt curios de ce uni sunt rasisti alti nu, de ce diferim ca personalitate desi traim in acelasi societate, grup, sunt copii gemeni crescuti la fel care difera chiar si gemeni in care un geaman e gay

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Oamenii nu sunt la fel

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da,dar ce anume determina asta?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Habar n-am, adn-ul fiecaruia, suntem diferiti,, fiecare avem personalitatea noastra care ne deosebeste de vecin

31 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

'Say no to racism' spune sloganul fotbalului, la cate natii n-au calcat si calca in continuare la Arsenal,, ar fi culmea sa incep sa fiu si eu rasist, m-am obisnuit cu natiile astea si cu oricine, deci n-am treaba/

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu trebuie sa fii tigan / ungur /de culoare ca sa te sumti discriminat.

| Clorox a răspuns:

Nu ma intereseaza ''adunătura'', ma intereseaza idividul in special. Cat de incuiat la minte este, cate prostii scoate din gura si chestii de genul.

| ShaOfHatred a răspuns:

White and proud

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu sunt rasista de fel. Si eu am fost discriminata in unele situatii...

| Teffan a răspuns:

Ce parere as putea avea in legatura cu rasismul?

Ilogic,in primul rand.
Imoral,in al doilea.

Rasismul,precum sexismul si discriminarea pe baza de orientare sexuala, reprezinta niste abominatii, pe care omul, in splendoarea lui, le-a creat.

| CatozAkuma a răspuns:

Eu unul n-am treaba cu rasismul. Mereu am fost indiferent de societatea in care traiesc pentru ca orice am face vom trai intr-un mediu de ****. Poate uneori sunt si eu rasist la randul meu din neatentie sau poate in gluma. De exemplu prietena mea are trasaturi de asiatica si mai fac uneori misto de nasul si ochii ei, dar nu se supara.