| Yly a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Sex& the city? eu am ajuns la sezonul 5. mi se pare interesant. distractiv.happy (banuiesc ca e intrebare mai mult pentru fete. oare exista si baieti care s-au uitat la serial?laughing)

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Eu m-am uitat la Sex and the City cu (pe atunci prietena) sotia mea. Si vreau sa va spun ca eu cred ca serialul asta e foarte educativ pentru cupluri. Multi spun ca "asa e in America, ce treaba avem noi" Fratilor, nu suntem cu nimic diferiti! Iubim la fel, poate chiar mai intens, suferim la fel. Ce daca mai primim pe ici pe colo un "american touch of love" Un serial bun, pe care il apreciez. A, am vazut si finalul Sex and the City the movie. La fel, foarte bun.

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Si eu am vazut cateva episoade, dar nu pot spune ca l-am urmarit. Nici nu stiam ca exista 5 sezoane. Preferata mea e Samantha, cred ca imi seamana cel mai mult.

| SweetCandy a răspuns:

Hmm... e dragut dar creeaza impresia ca femeile se gandesc numai la sexlaughing

| hândel a răspuns:

Eu m-am uitat, ce?! Imi place sa rad, si serialul e plin de comedie. Incearca si Desperate Housewives, e bestial si, muuuuult mai tare.winking

| Psihoyounger a răspuns:

INteresant dar nu m-am uitat niciodata.

Psihoyounger

| daddy a răspuns:

Eu spun fara rusine k m-am uitat la el happy
e si comedie nu e numai pentru fete big grin
oricum serialu merita vazut eu m-am uitat cand l-au dat pe prima tvwinking
otonis ai dreptate si " neveste disperate " e km k si " totul despre sex " tongue

| Misterious a răspuns:

Mai sincer e un serial educativ care iti spune ca nu conteaza ce varsta ai sa poti avea ce vreiwinking.eu una am invatat multe din el. Oricum cred ca orice fata s-a regasit macar o data in acel serial!

| cutache a răspuns:

Da mi-a placut f mult si sper sa vad si cele 2 filme. e interesant, relaxant, modern dar greu credibil...