| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveti de Sorin Grindeanu ca ministru al Transporturilor? Premierul OUG 13, premierul demis de partid, premierul exclus din partid ca l a adus pe ponta în Guvern. Totuși a făcut în 2017 mai mult decât a făcut ultimii 3 dinaintea lui.

5 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

E premierul cu oug 14 (a anulat pe 13). Cei din spatele lui grindeanu au fost iordache si dragneacu oug13. Grindeanu era o parghie

Răspuns utilizator avertizat
| Lucian4 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Da, Cand a fost anti dragnea el a dar ordonanta 14, opusa lui dragnea (13), deci vorbesti in dezacord cu intrebarea pusa de tine. Parere: grindeanu la transporturi asa cum este vasile dancu la m apararii. psd nu a pus e baza de experienta, ci pe pile.

| Lukasssz a răspuns:

Un prost

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Copii mostenesc inteligenta de la ambii parinti deci prin urmare Romania e o tara de prosti.
Unde ai vazut tu doua facturi la energia electrica? unde? simplu, numai la prosti vezi asa ceva.