| Joker3134 a întrebat:

Ce parere aveti de tarile precum Finlanda si Olanda? Sunt bogati?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Despre Olanda am o părere foarte buna, oameni harnici, culți, oameni deschisi la minte

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"| Joker3134 : tarile precum Finlanda si Olanda? Sunt bogati?"

da, țările alea "sunt bogați" de vreo 4-5 mai mult ca noi (pib-ul zice astea)

https://en.wikipedia.org/......per_capita

| sierra1 a răspuns:

E bine ce-am zis?

dă și tu un feed back - așa e de bonton!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Sofer a răspuns:

Tari frumoase. Fiecare țară are oameni bogați.

| Reghqen a răspuns:

În Olanda sunt oameni de nota 10, te tratează foarte bine iar ospitalitatea este una dintre chestiile pe care le-am adorat cel mai mult. În Finlanda nu am fost și nu pot să-mi exprim o părere având în vedere ca nu am vizitat-o niciodată happy.