| Ben10banana a întrebat:

Ce părere aveti despre a aborda fetele pe stradă? Pur si simplu sa ma duc la ele si sa incep sa vorbesc.

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca depinde de personalitatea fetelor si depinde mult si de abilitatea unui baiat de a conversa. De cat de capabil este sa faca o conversatie sa fie placuta si chiar interesanta, starnindu-i astfel interesul fetei, fara a ii provoca repulsia din primele secunde in care el isi deschide gurita.
In principiu, nu e ceva gresit sa abordezi o fata chiar si pe strada. Dar conteaza mult modul in care faci asta.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O idee interesanta dar nu eficienta, prin cineva cunoscut merita sa cunosti pe una.

| AFR81 a răspuns:

Daca nu arati foaarte bine, eu zic ca nu este o idee buna. Le vei lua prin surprindere si majoritatea se vor simti ciudat. Unele e posibil sa te faca si pe tine sa te simti prost. De fapt, ar cam trebui sa te astepti la asta daca abordezi fete in acest mod. Bineinteles, vor fi si cateva care, de bine, de rau, iti vor da numarul de telefon sau Facebook-ul, insa e posibil sa o faca doar ca sa scape de tine sau sa nu te faca sa te simti, dupa cum am spus, aiurea. Si e posibil si ca unora sa le placa aceasta abordare directa si sa te placa ca persoana, insa, sincer, cred ca cele mai multe vor fi, dintr-un motiv sau altul, reticente.
Toate aceste prezumtii sunt valabile, insa, doar daca esti o persoana normala. Ma repet, daca esti extrem de frumos si carismatic si inteligent si ai multe astfel de insusiri, atunci, la cum sunt fetele in ziua de azi, vei avea mare succes.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi se pare o prostie, pentru ca tipele care sunt genul meu, nu ar trebui sa poata fi agatate asa laughing

| Celcestietot a răspuns:

Comunicarea este ceva 100% normal.

| OldSoul a răspuns:

Bun moment ti-ai mai gasit laughing
E pandemie, mai bine stai in casa si le abordezi pe Facebook.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă le cunoști de undeva, vă știți dn priviri, poți să încerci.