| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre acea categorie de angajați care se simt mai confortabil alături de șefi, (comunicând între 4 ochi cu ei) decât cu colegi?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

As zice că sunt puțini ciudați(puțin oameni au relații apropiate cu șefii lor).
Bineniteles exista posibilitatea ca oamenii respectivi să aibă o chimie cu șefii decât cu colegii.
Sau mai sunt acei care urmaresc un interes de viitor(mărire de salariu) și de asta stau pe lângă sefii lor.

1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Sunt oportunisti, nu i intereseaza nimic decat sa se dea bine pe langa sefi ca sa aiba ceva de castigat, sau au nevoie doar de validarea sefilor nu sunt capabili si nu vor sa dezvolte relatii sociale din care nu obtin nimic