| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest video? Se numeste "The hypocrisy of women not wanting to date short men | Aba on Heightism". DIn una in alta am dat peste acest video si am ras cu lacrimi la unele parti.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=hujZqUdVGSg

7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

2:43 - 3:58 ==>Tipa e proasta rau laughing Am crampe la stomac de la cat de mult am ras.
In fine, oricat de superficial ar parea, eu sunt de acord cu tipul. Eu nu judec oamenii dupa inaltime. Deci daca imi place un tip, care e mai scund ca mine, nu inteleg de ce sa nu ii dau o sansa. In orice caz asta e doar parerea mea. Pe lume exista o multime de specimene, deci opiniile variaza.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Uitasem sa pun si link-ul de la video laughing, oricum ai dreptate. Mi-a placut totusi tipa de la 1:22, chiar daca nici ea nu a iesit cu pitici nu era ipocrita ca restul din video.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se mai intampla. laughing
Da, sincera tipa- 0:34
"Is height important?
-I say it's not important, but i'd also never date a guy shorter then me."
Totusi, e de apreciat sinceritatea. E mai bine decat sa pretinzi ca nu e important, iar dupa sa respingi un tip pentru ca nu depaseste 1, 70.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu acum, oare ne enerveaza sinceritatea unei fete sau faptul ca minte si zice ca se simte bine in compania noastra? Eu asta nu pot intelege,, paradoxul asta

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Depinde de persoana. Sunt multi care prefera sa mie mintiti.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Mereu ma amuza cat de previzibili sunt oamenii pe acest site. Daca intrebarea era " de ce sunt baietii / barbatii atat de porci?" deja ma saturam la cate pagini pline de raspunsuri erau, dar asa nici naiba nu prea raspunde laughing.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Opiniile se impart. Daca vedeau feministele (alea convinse) intrebarea asta (cu linkul atasat), crede-ma, ai fi primit ceva mai mult decat pareri. laughing Dar hey! Priveste partea buna (sau mai buna, in fine), macar te-ai ales cu doua puncte de vedere.