| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre afirmatia:" Toţi vreţi fete cuminţi, dar sunteţi leşinati dupa curve "?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E caracteristica pitipoancei perfecte. Ai scos-o din capul tau blond, asa-i?

| neutrino a răspuns:

Este afirmatia unei persoane care nu s-a bucurat niciodata de viata, iar invidia si neputinta isi spun cuvantul.

| greyhound a răspuns:

N-as spune "lesinati", n-as spune "toti". Afirmatia are la baza mici adevaruri, dar e cam grosolana si daca pui problema asa o sa-ti iei si injuraturi. E cam cum cineva ar zice ca femeile vor doar bani si...