| CdeMetal a întrebat:

Ce parere aveti despre Anglia si despre persoanele de acolo?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea mai cinstita tara de pe pamant si din europa, multi tigani indieni, pakistanezi, etc. Hoti din Romania, prostituate romance si de alte natii predomina mult acolo. Multa mizerie pe marginea drumurilor si nu le aduna nimeni dar ce apreciez la ei e seriozitatea si ploaia, trage mult acolo. Nu stiu sa gateasca bine ala e un dezavantaj.

| RAY a răspuns:

Nu cunosc nici un Englez,nu ma pot exprima,dar consider ca sunt persoane bune si rele ca peste tot, le place fotbalul,berea, ceaiul de dimineata, au o cultura bogata, o limba frumoasa, sunt inteligenti, harnici

| Drimmero a răspuns:

O tara frumoasa, cu o istorie si cultura bogata, dar cea mai de pret creatie a lor in opinia mea este fotbalul,, dintr-un simplu joc a ajuns ca o religie.

In rest oamenii sunt putin mai mult dementi, dar oriunde gasesti si uscaciuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoanele sunt foarte de treaba. Cei mai de treaba care i-am intalnit pana acum.

| EneCristian a răspuns:

O tara oke care s-a cam saturat de profitori femeile asa si asa sincer daca iti place cultura te duci si iti faci o viata sau un viitor acolo daca nu nu vad rostul o parere buna pana acum in special de cand au realizat ca U.E. nu mai ajuta.