| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveți despre aplicația de dating, Tinder? Este folositoare? Ce experiențe aveti cu aplicația asta, pentru ca eu nu reușesc sa agat nimic. Imi cere să-mi activez gold sa pot vedea cine ma place dar nu vreau sa bag bani in tinder.

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

E panarama. Nu se mai gasesc fete calumea in ziua de azi. Toate au innebunit.

| IamJoKeR a răspuns (pentru mentholinks):

Macar te-ai intalnit cu vreuna de pe tinder?

| Lukasssz a răspuns:

Tinder e mai mult un site de troll, nu e nimic serios acolo.

| Endita4689 a răspuns:

Nu are rost să bagi bani în aplicația Tinder. Mai bine cauți pe internet un site de matrimoniale fără bani.

| IamJoKeR a răspuns (pentru Endita4689):

Ajută-mă tu te rog sa gasesc unul fara bani ca nu am gasit niciunul.