| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care isi epileaza sprancenele? eu le am foarte mari si stufoase. deci sunt nevoit.
Am 17 ani.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ii consider ciudati, parca sunt fete de se epileaza.

| darrio2007 a răspuns:

Fatalai.

| ThatWeirdFuck a răspuns (pentru darrio2007):

Preferi sa vezi un monosprancenat? Eu nu.
Ce parere sa am? Daca este nevoie e foarte bine sa te pensezi, si eu o fac. Pana la urma trebuie sa avem grija de noi, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A pf, trebuie sa specific faptul ca ma intereseaza parerea unei fete. de voi baieti ma doare n pu la. putin imi pasa ce credeti, doar vreau sa arat bine pentru fete nu pentru retardati ca voi.