| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre bărbații care nu-și asortează cureaua cu încălțămintea? Nu vi se pare de prost gust?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Niște țărani.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are treaba, voi astia mai mici nu aveti habar de moda

| RAY a răspuns:

Stii cei bine cand esti gras? ca nu ai nevoie de curea, dar de ce pui atatea intrebari?

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Nu are prieteni de aia

| SilentRain a răspuns:

Nu știu ce fumez tu, dar vreau și eu

| Plato a răspuns:

Poftim? laughing
Am dat refresh de 3 ori. Pe bune? Te legi de ceva atat de nesimnificativ? happy

In calitate de persoana care, in afara de ocazii, ia primele haine ce-i vin la mana, nu cred ca e de prost gust. happy

| Emma30555 a răspuns:

Asortatul ca la carte e demodat

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Noroc ca negrul merge cu orice.

| Endoryus a răspuns:

Norocul meu ca imi place negrul si mi-am cumparat in general incaltaminte neagra sa se potriveasca cu cureaua laughing. Oricum, sunt curios pana unde ajungi cu intrebarile astea, nu ma pot abtine sa nu le citesc.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

E o spioana rusoiaca de fapt vrea sa afle mai multe despre noi inainte de razboi

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Sa fii spion trebuie sa fii inteligent, pe langa multe altele.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Https://www.capital.ro/......intat.html

mie mi teama foarte mult, ia inghetat mintea in frigul siberian

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Vorbeam de inteligenta. Nu si-a dat seama ca cine a luat funda, era sarcastica. Sau doar sper ca era?!?

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Nu lua asa in serios totul, nu face bine la sănătate

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Sa iti urmezi propiile sfaturi, amuzantule laughing

| crud a răspuns:

Este ca si la femeile care nu-si asorteaza geanta cu pantofii.

| Nyarlathotep a răspuns:

Pui niste intrebari care sfideaza rabdarea unui om dar si inteligenta. De ce ar trebui cureaua sa se asorteze cu incaltamintea? De unde obsesia asta pentru niste detalii atat de marunte si insignifiante?