| Ionela78 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogurile cu povesti de dragoste?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Unele povești sunt chiar drăguțe, însă mi se pare o prostie să-ți scrii evenimente din viață pe un blog.Mai bine le ți pentru tine.
Baftă.

| Ionela78 explică (pentru Musique):

Nu ma refeream la genul ala de povesti laughing Ma refer, nu la pvestile din viata reala pe care le scrii...ci pur si simplu...imaginatia big grin

| Musique a răspuns (pentru Ionela78):

Scuzele mele.
E drăguț și așa.
În felul ăsta-ți dezvolți imaginația, lucrezi. E un exercițiu bun.
Baftă dacă vrei să te apuci și tu de unul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nasoale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardate.

| VladGH a răspuns:

Este o idee minunata, este un refugiu pentru cei indragostiti, un fel de a dezvolta imaginea despre dragoste.

| Clauvdgg a răspuns:

Nu imi plac sad

| georgeta27 a răspuns:

Destul de interesante.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Sunt speciale ♥️? pentru cei care o înțeleg.

| bunicisibuni a răspuns:

Geniale