| Alex a întrebat:

Ce parere aveti despre bocanci Bontimes barbatesti? Sunt buni pentru drumetii iarna pe munte?

2 răspunsuri:
| amandina_9543 a răspuns:

Sunt super buni ii am de 4 ani, dar nu ii dau pe nicio pereche de la notka sau atta sau alte firme.sunt super, ii dau cu crema si sunt ca noi.Niciodata nu m-am udat,niciodata nu mi-a transpirat piciorul. Specific am facut o gramada de hike-uri la cercetasi si iarna si toamna si vara si primavra,noroi,zapada, apa, pesteri bocancii au rezistat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pereche din 1997. Altceva nici nu vreau...Pe vremuri se numea "BIT". Drept ca in prima zi l-am inbibat cu silicon transparent...