| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre boundage?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere buna dar cu conditia ca eu sa am controlul.

| Jus7t a răspuns:

Cu cât te uiți la po.rno mai mult cu atât ai gusturi mai ciudate, nu îți mai place sexul normal așa că începi să vrei să testezi chestii mai hardcore ce în mod normal nu ți-ar plăcea.
Dar nu doar filmele por.no influențează preferințele sexuale, însă e o cauză de luat în calcul.

Nu îmi place, ca să răspund și la întrebare.

| UnDiavol a răspuns:

Ce este ăla?

| UnDiavol a răspuns:

Am căutat pe internet și am aflat ce părere am?

Cum dreacu sa porți așa ceva am văzut doar o poza n-am dat Clik acolo ce mai este și ăla mai exactă minge de golf sa fi bolnava mintal să-ți placa așa ceva mai era și nișe chesti bete arătau ciudată zici ca erau bici care Bati calul sincer doar bolnavilor le-ar place așa ceva trebuie sa ai probleme serioase să-ți placa așa ceva de infect