| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cantareata Inna? Va place vocea ei? Care sunt videoclipurile voastre preferate cu Inna? Ale mele sunt 'Wow" si "10 minutes" happy
Bye! big grin

1 răspuns:
| eu4you a răspuns:

Pur si simplu nu am ce comenta pentru ca nu imi dau seama care e vocea ei reala (nu am auzit-o niciodata cantand live)...ca si tip de melodii pe care le canta, sincer, nu prea ma impresioneaza.Imi plac melodiile adevarate si mai grele.In niciun caz cele comerciale. Sper ca nu te-am jignit, dar, pur si simplu nu imi place si nu poate sa imi placa pentru ca nu imi place nici genul melodiilor pe care le canta ea.Iar acum, fanii Innei vor sari pe mine cu comentarii de genu': "Ce te gasisi tu sa o critici daca nu iti place!?".Eu le raspund in felul urmator:
I.Nu toti suntem obligati sa ne placa aceleasi lucruri in viata.
II.Nu ma puteam abtine pentru ca lumea din ziua de azi nu stie ce e muzica buna.
Si acum va rog sa nu comentati.Deci,ciocu' mic, ok?